PREDBEŽNÝ
ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH ÚČASTNÍKOV XIX. MEDZINÁRODNÉHO SEMINÁRA
„TRAŤOVÉ
STROJE V TEÓRII A V PRAXI- SETRAS 2013“
PRELIMINARY LIST OF
REGISTRATED PARTICIPANTS OF 19th INTERNATIONAL SEMINAR
„TRACK MAINTENANCE MACHINES IN
THEORY AND PRACTICE – SETRAS 2013“
1.
Ing. Milan ALBERT, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
2.
Ing. Daniel BALUCHA, GR ŽSR
Bratislava, Slovakia
3. Vilam BANIČ,
ŽSR OR Trnava, Slovakia
4.
Ing. Pavol BARÁT, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
5.
Bc. František BÍRO, GR ŽSR
Bratislava, Slovakia
6.
Ing. Jozef BLAHOVEC, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
7.
Ing. Daniel BOHÁČ, PRAKON s.r.o.,
Prakovce, Slovakia
8.
Daniel BOSÁK, Traťová strojní
stanice Olomouc, spol. s r.o., Czech republic
9.
Ing. Martina BOSÍKOVÁ, ŽSR OR
Zvolen, Slovakia
10.
Ing. Petr
BŘEŠŤOVSKÝ, Ph.D., FS ČVUT V Praze, Czech republic
11.
Ing. Josef
BUCEK, ZKV s.r.o., Kladno Czech republic
12.
Ing. Ľuboš BUDAČ, GR ŽSR Bratislava,
Slovakia
13.
prof. Ing. Ján BUJŇÁK, PhD.,
Stavebná fakulta Žilinskej univerzity v Žiline, Slovakia
14. Pavol BURIAN, ŽSR OR Trnava, Slovakia
15.
Anton BUŠOVSKÝ, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
16.
Lubomír CRHAN, DT – Slovenská výhybkáreň, s.r.o., Nové Mesto nad Váhom, Slovakia
17.
Oliver CZUCZOR, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
18.
Ing. Alexander ČAPLA, ŽSR MO
Bratislava, Slovakia
19. Ing. Erik DEBRECKÝ, GEO-KOD s.r.o.,
Bratislava, Slovakia
20.
Bc. Pavol DILADI, ŽSR – ÚIVaP, Bratislava, Slovakia
21.
Milan DOBOŠ, ŽSR OR Trnava, Slovakia
22.
Ing. Martin DOLANSKÝ, Koľajové
a dopravné stavby s.r.o., Košice, Slovakia
23.
Ing. Jozef DORČÁK, Koľajové
a dopravné stavby s.r.o., Košice, Slovakia
24. Ing. Filip DROBNÝ, DT – Slovenská výhybkáreň, s.r.o., Nové Mesto nad Váhom, Slovakia
25.
Ing. Vladimír DUBSKÝ, Vossloh Drážní Technika s.r.o.,
Praha, Czech republic
26.
Ing. Peter ĎURAŠ, ŽSR OR Košice,
Slovakia
27.
Ing.Miroslav ĎURKOVSKÝ, ŽSR VVÚŽ Žilina, Slovakia
28.
Ing. Pavel FIALA, SŽDC s.o. – TÚDC, Olomouc, Czech republic
29.
Jaroslav GOIŠ, TSS GRADE a.s.,
Bratislava, Slovakia
30.
Ing. Pavel GOLHA, Eberspächer Praha,s.r.o., Czech republic
31.
Milan GONDEK, TAMTRON s.r.o.,
Trnava, Slovakia
32.
Ján GOREL, ŽSR OR Trnava, Slovakia
33.
Ing. Dušan GRANDTNER, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
34.
Josef GULYÁS, CZ LOKO, a.s., Česká Třebová, Czech republic
35.
Mgr. Jaroslav HANKO, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
36.
Ing. Miroslav HARTMANN, Viamont DSP a.s., Czech republic
37.
Ing. Petr
HAUGVIC, NWC Praha s.r.o., Czech republic
38.
Ing. Radomír HAVLÍČEK, SŽDC s.o., Praha, Czech republic
39.
Ing. Vladimír HEČKO, GR ŽSR
Bratislava, Slovakia
40. Miroslav HOLLAN, SŽDC, s.o., Praha, Czech republic
41.
Libuše HORÁLKOVÁ, DAKO-CZ, a.s., Třemošnice, Czech republic
42.
Ing. Pavol HRDINA, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
43.
Bc. Ladislav HRUBÝ, ŽSR OR Košice,
Slovakia
44.
Miroslav HŮLKA, RENOVA CZ s.r.o., Libchavy, Czech republic
45.
Ing. Emil CHUDÝ, ŽSR OR Košice,
Slovakia
46.
Ing. Rudolf CHYLA, ŽSR VVÚŽ Žilina,
Slovakia
47.
Dušan ILAVSKÝ, ŽSR OR Košice,
Slovakia
48.
Ing. Julius
JANEBA, Skanska a.s., Divize
Železniční stavitelství, Praha, Czech
republic
49.
Ing. Tomáš JANEČEK, GEO-KOD s.r.o.,
Bratislava, Slovakia
50.
Ing. Gabriel JURSA, ČD, a.s., RSM
Brno, Czech republic
51.
Bc. Jiří
KARTÁK, CZ LOKO, a.s., Česká Třebová, Czech republic
52.
Milan KLABNÍK, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
53.
Ing. Štefan KLOBUŠOVSKÝ, ŽSR VVÚŽ
Žilina, Slovakia
54.
Ing. Miroslav KOCÁK, ŽSR OR Košice,
Slovakia
55.
Marek KOČÍ, NWC Praha s.r.o., Czech republic
56.
Ing. Rudolf KOČÍ, NWC Praha s.r.o., Czech republic
57.
Ing. Miloslav KOLÁŘ, SŽDC, s.o., Praha, Czech republic
58.
Ing. Richard KORDOŠ, ŽSR OR Zvolen,
Slovakia
59.
Ing. Kamil KORECZ, SaZ Invest s.r.o., Skalica,
Slovakia
60.
Ing. Dalibor KOVÁČ, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
61.
Ing. Jozef KOVAĽ, ŽSR – ÚIVaP, Bratislava, Slovakia
62.
Ing. Jozef KOŽÁR, GEO-KOD s.r.o.,
Bratislava, Slovakia
63.
Ing. Alojz KOŽUCH, ŽSR OR Košice,
Slovakia
64.
Ing. Přemysl
KREJSA, Metrostav a.s., Praha, Czech republic
65.
Ing. Lubomír
KŘIVÁNEK, ČD, a.s., RSM Brno, Czech republic
66.
Ing. Štefan KULICH, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
67.
Ing. Peter KUPČULIAK, PhD., ŽSR OR
Žilina, Slovakia
68. Ing. Václav KUREK, Třinecké
železárny, a.s., Třinec, Czech republic
69.
doc. Ing. Michael LATA, Ph.D., DF JP Univerzita Pardubice, Czech
republic
70.
Ing. Michal LIPTÁK, PRAKON s.r.o.,
Prakovce, Slovakia
71.
Ing. Ján LONDA, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
72.
Ing. Jaroslav LUDVÍK, Skanska a.s., Divize Železniční stavitelství, Praha, Czech republic
73.
Ing. Petr
LUKEŠ, OHL ŽS, a.s., Brno, Czech republic
74.
Ing. Volfgang
MACOUREK. SaZ s.r.o., Hodonín,
Czech republic
75.
Bc. Vladimír MAĎAR, ŽSR OR Košice,
Slovakia
76.
Ing. Zdeněk
MACHÁČEK, DAKO-CZ, a.s., Třemošnice, Czech republic
77.
Ing. Peter MAJOR, ŽSR ÚS Sbal Žilina, Slovakia
78.
Ing. Pavol MAJZEL, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
79.
Ing. Václav MATĚJIČNÝ, NWC Praha
s.r.o., Czech republic
80.
Ing. Ján MATRTAJ, BETAMONT s.r.o.,
Zvole, Slovakia
81.
Bc. Miroslav MEDVECKÝ, ŽSR MO
Bratislava, Slovakia
82.
Ing. Róbert MÉSZÁROS, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
83.
Marie MIKANOVÁ, SOR Libchavy,
spol. s r.o., Libchavy, Czech
republic
84. Ing. Ján MIKLOŠ, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
85.
Ing. Milan MITTER, ŽSR OR Zvolen,
Slovakia
86.
Petr MORÁVEK, RENOVA CZ s.r.o., Libchavy, Czech republic
87.
Ing. Petr
NAVRÁTIL, DT – výhybkárna a strojírna, a.s., Prostějov, Czech republic
88.
Valter NEU, ŽSR OR Trnava, Slovakia
89.
Ing. Jaroslav NIKEL, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
90.
Bc. Marián NOVYSEDLÁK, ŽSR OR
Zvolen, Slovakia
91. Ing. Michal OBLOŽINSKÝ, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
92.
Ing. Pavol OTRUBA, GR ŽSR
Bratislava, Slovakia
93.
Ing. Jiří
PALAŠČAK, SŽDC s.o. – TÚDC, Olomouc, Czech republic
94.
Jiří PÁŠA, CZ LOKO, a.s., Česká Třebová, Czech republic
95.
Ing. Vladimír PAVLOV, PRAKON s.r.o.,
Prakovce, Slovakia
96.
Mgr. Ladislav PETRÁŠ, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
97.
MVDr. Martin PETRIČKO, PRAKON
s.r.o., Prakovce, Slovakia
98.
Ing. Jaroslav PLHÁK, CZ LOKO, a.s.,
Česká Třebová, Czech republic
99.
Ing. Bohuslav PUDA, DT – výhybkárna a strojírna,
a.s., Prostějov, Czech republic
100. Ing. Marián PUKLUŠ, Železničné stavby,
a.s. Košice, Slovakia
101.
Ing. Ľuboš PETRUŠKA, ŽSR OR Košice,
Slovakia
102.
Ing. Marián PIPÍŠ, GR ŽSR
Bratislava, Slovakia
103.
Ing. Ľubomír PITOŇÁK, ŽSR OR Košice,
Slovakia
104.
Ing. Petr
PODOLINSKÝ, Třinecké železárny,
a.s., Třinec, Czech republic
105.
Ing. Július PUSTAY, ŽSR – ÚIVaP, Bratislava, Slovakia
106.
Dušan REPÍK, AWT a.s., Ostrava, Czech republic
107.
Bc. Stanislav ROMAN, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
108.
Ing. David
RÚŽA, Viamont DSP a.s., Czech
republic
109.
Ing. Igor RUŽIČ, PRAKON s.r.o.,
Prakovce, Slovakia
110.
Ing. Ján SEMAN, ŽSR MO Košice,
Slovakia
111.
Ing. Daniel SINGER, KŽV s.r.o.,
Praha, Czech republic
112.
Ing. Petr
STANĚK, CZ LOKO, a.s., Česká Třebová, Czech republic
113.
Bc. Slavomír STRUHÁR, ŽSR OR Zvolen,
Slovakia
114.
Ing. Matúš SUKOVSKÝ, ŽSR MO Košice,
Slovakia
115.
Pavel SUŠIL, AWT a.s., Ostrava, Czech republic
116.
Ing. Luboš
SVĚRÁK, CZ LOKO, a.s., Česká Třebová, Czech republic
117.
Ján ŠIŠOVSKÝ, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
118.
Ing. Branislav ŠKAMLA, GR ŽSR
Bratislava, Slovakia
119.
Ing. Anton ŠOKA, ŽSR MO Bratislava,
Slovakia
120.
Ing. Petr
ŠPALEK, Traťová strojní stanice Olomouc, spol. s r.o., Czech republic
121.
Ing. Maroš ŠTAFFEN, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
122.
Ing. Jozef ŠTEFUNKO, TSS GRADE a.s.,
Bratislava, Slovakia
123. Ing. Jiří
ŠTĚPÁNEK, CZ LOKO, a.s., Česká Třebová, Czech republic
124.
Mgr. Ján ŠTOFKO, GR ŽSR Bratislava,
Slovakia
125.
Milan ŠTRBÁK, ŽSR OR Žilina,
Slovakia
126.
Jaroslav ŠULÁK, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
127.
Ing. Jozef ŠÚŇ, GEOMONTA-HARMANEC
spol. s r.o., Banská Bysrtrica, Slovakia
128.
Bc. Štefan TAJBER, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
129.
Ing. Milan TALÁCKO, PhD., SŽDC s.o., Praha, Czech republic
130.
PhDr. Mária TOMEČKOVÁ, Vossloh Fastenings Systems GmbH, Bratislava,
Slovakia
131
Ing. Jiří
TOULA, TAMTRON s.r.o., Kralupy nad Vltavou, Czech republic
132.
Ing. Josef
TUREK, CSc., KŽV s.r.o., Praha, Czech republic
133.
Josef TUREK, jun.,
KŽV s.r.o., Praha, Czech republic
134.
Ing. Ján URDA, ŽSR VVÚŽ Žilina,
Slovakia
135.
Jiří VČELA, Viamont
DSP a.s., Czech republic
136. Ing. Vladimír VALENT, GR ŽSR
Bratislava, Slovakia
137.
Ing. Ján VALIGURA, Železničné
stavby, a.s. Košice, Slovakia
138.
Ing. Martin VARECHA, Chládek a Tintěra Pardubice
a.s., Czech republic
139.
Ing. Tibor VARGA, Rail Servis Slovakia, s.r.o., Martin, Slovakia
140.
Ing. Róbert VAVRINEC, NES Nová
Dubnica s.r.o., Slovakia
141.
Mgr. Dušan VITEK, ŽSR OR Trnava,
Slovakia
142.
Peter VÍŤAZKA, ŽSR – ÚIVaP, Bratislava, Slovakia
143.
Peter VLČEK, Eberspächer
Praha,s.r.o., Czech republic
144.
Ing. Štefan VRAVEC, ŽSR VVÚŽ Žilina,
Slovakia
145.
Ing. Peter VYSKOČ, TSS GRADE a.s.,
Bratislava, Slovakia
146.
Stanislav WENZL, SŽDC, s.o., Praha, Czech republic
147.
Ing. Karel ZASTOUPIL, SŽDC, s.o., Praha, Czech republic
148.
Ing. Josef
ZBOŘIL, Ph.D., DT – výhybkárna
a strojírna, a.s., Prostějov,
Czech republic
149. Ing. Jan
ZEMÁNEK, Metrostav a.s., Praha, Czech republic
Štáty / Countries
Czech Republic |
55 |
Slovakia |
94 |
Aktualizované / Update:
18. 10. 2013 / October 18, 2013
Stránka bude
priebežne doplňovaná. / The page will be updated.